Mini Split AC pre Food Truck
Predstavenie produktu
S príchodom leta sa mnohí kamionisti začali obávať, že si nebudú môcť poriadne oddýchnuť, možno preto, že zapnutie klimatizácie im zvýši výdavky.JUKOOL mass-prispôsobuje „mini split AC pre food truck“, ktorý môže priamo využívať batériu vozidla, 12V alebo 24V DC napájanie, aby klimatizácia fungovala nepretržite 8 hodín.
Ako značka klimatizácií v ére internetu vecí priniesla klimatizácia JUKOOL zdravý vzduch do oblasti mobilného cestovania realizáciou masového prispôsobenia „parkovacej klimatizácie“ v tomto odvetví, čím poskytuje pohodlné a pohodlné prostredie na odpočinok pre vodičov nákladných vozidiel na celom svete.
Funkcia ochrany proti podpätiu- dokáže automaticky zistiť napätie batérie, aby sa zabezpečilo, že sa auto zastaví, keď je napätie nižšie ako bezpečná hodnota, aby sa zaistilo, že auto bude môcť normálne naštartovať.
Pokiaľ ide o kvalitu výrobkov, spoločnosť JUKOOLNákladná klimatizácia“ so smerodajnou certifikáciou systému kvality „CQC“ spĺňa nielen normy domácich klimatizácií, ale prejde aj rezonančným testom automobilových noriem.

Vlastnosti a výhody produktu


Parametre produktu
| Názov produktu | Mini Split AC pre Food Truck |
| Značka | JUKOOL |
| Model č. | FT-TAC-PV01S/02S |
| Napätie | DC 12V/24V |
| Sila | 750W/850W |
| Aktuálne | 70A/40A |
| Chladivo | R134a/600g |
| Chladiaca kapacita | 6000-9000 BTU |
| Hmotnosť | 30 kg |
| Chladiaci priestor | 6-8 m2 max |
Rozmery a podrobnosti produktu



Táto mini delená klimatizačná jednotka pre nákladné vozidlo s potravinami má inteligentný rozmer, nezaberá príliš veľa kabíny nákladného auta vo vnútri ani vonku. celé balenie vrátane vnútornej a vonkajšej jednotky klimatizácie, diaľkového ovládača, potrubia a hadice a príslušenstva.

Aplikácie
Túto mini delenú klimatizačnú jednotku pre nákladné auto s potravinami možno použiť nielen pre skriňové nákladné auto, ale aj pre ťažké nákladné autá, poľnohospodárske a stavebné stroje, terénne vozidlá, jachty a lode a dokonca aj malé domy. Kdekoľvek bude malý priestor a môže poskytnúť jednosmerné napájanie, tento striedavý prúd sa dá použiť. a poskytujú chladný vzduch.

Balenie a doprava
Naša mini splitová klimatizačná jednotka pre food truck je vybavená karbónovou škatuľou s formovou penou vo vnútri na ochranu klimatizačnej jednotky.

Populárne Tagy: mini split AC pre nákladné auto, Čína, výrobcovia, továreň, prispôsobené, veľkoobchod, lacné, nízka cena, na predaj, na sklade, vyrobené v Číne
Dvojica
nieTiež sa vám môže páčiť
Zaslať požiadavku
















