
Carrier Truck Klimatizácia
Úvod do výroby
S nárastom počtu kamiónov sa prepravná vzdialenosť úmerne predlžuje, dopravné zápchy na ceste, čas na odpočinok v servisnej oblasti a čakanie na tovar v nákladisku sa primerane zvyšujú. Nevyhnutnosťou pre nákladné vozidlo sa stala aj úspornejšia elektrická parkovacia klimatizácia.
So vznikom profesionálnejších výrobcov parkovacích klimatizácií pre nákladné vozidlá v posledných rokoch sa špecializované elektrické klimatizácie postupne stali populárnymi. Tento druh elektrickej klimatizácie má hlavne formu chrbta a stropu, najmä stropný dizajn zaberá iba polohu strešného okna a jeho kompresor, chladič a výstup vzduchu sú integrované spolu a stupeň integrácie je obzvlášť vysoký.
Vďaka použitiu komponentov na úrovni vozidla, nízkonapäťovej ochrane, inteligentným rozmerom a výhodám rýchleho chladenia je dnes táto klimatizácia pre nákladné auto stále obľúbenejšia.

Hlavné parametre (špecifikácia)
| Meno Produktu | Nákladná klimatizácia Carrier |
| Značka | JUKOOL |
| Model č. | FT-TAC-PI04 |
| Chladiaca kapacita | 6000-9000btu |
| Kúrenie | PTC (voliteľné) |
| Moc | 600-850W |
| Napätie | 12V/24V/48/72V/96V |
| Rozmer | 720*666*180mm |
| Hmotnosť | 25 kg |
Funkcia produktov
Podrobnosti o produkte a výhody
Rozmery produktu a podrobnosti o balení
* Kompletný balík súprav vrátane AC jednotky, vodotesného tesnenia, diaľkového ovládania, upevňovacej konzoly, kabeláže a potrubia a príslušenstva.
Aplikácie a inštalácia
Iná klimatizácia značky JUKOOL
Kvalita produktov a profil spoločnosti
Balenie a doprava
Populárne Tagy: klimatizácia pre nákladné auto, Čína, výrobcovia, továreň, prispôsobené, veľkoobchod, lacné, nízka cena, na predaj, na sklade, vyrobené v Číne
Tiež sa vám môže páčiť
Zaslať požiadavku
























