Campingová klimatizácia pre nákladné auto
Popis produktov
Kempingová klimatizácia pre nákladné auto je nevyhnutnou súčasťou kempingu pre nákladné autá, ktorý nielen zlepšuje naše pohodlie, ale aj nám ho viac užíva.
Naša kempingová klimatizácia pre nákladné auto má mnoho výhod. Po prvé, je navrhnutý tak, aby šetril energiu. Táto klimatizácia využíva pokročilú technológiu frekvenčnej konverzie na automatické nastavenie výkonu. Spotrebuje veľmi málo energie aj pri vysokých teplotách.
Navyše je veľmi tichý. Dvojvrstvová konštrukcia je zvukotesná a tichá, vďaka čomu je váš kemping tichší a pohodlnejší.
Naša kempingová klimatizácia pre nákladné auto sa ochladzuje veľmi rýchlo. Táto klimatizácia dokáže rýchlo znížiť vnútornú teplotu a udržiavať teplotu okolia v kabíne.
Dôležitejšie je jeho pohodlie. Klimatizácia so svojimi lopatkami ventilátora bez váhy a nízkymi vibráciami zaisťuje naše pohodlie pri kempovaní.
V neposlednom rade totoklimatizácie pre nákladné autáľahko sa inštalujú a používajú. Naša kempingová klimatizácia pre nákladné auto má integrovaný dizajn a nepotrebuje ďalšie otvory, aby spolupracovala s horným strešným oknom.
Ak chcete túto úžasnú kempingovú klimatizáciu vyskúšať, neváhajte a kúpte si ju!

Hlavné parametre (špecifikácia)
| Meno Produktu | Campingová klimatizácia pre nákladné auto |
| Značka | JUKOOL |
| Model č. | FT-TAC-PI01H |
| Chladiaca kapacita | 6000-9000btu |
| Kúrenie | MAXIMÁLNE 3400 Btu |
| Moc | 750W |
| Napätie | 12V |
| Aktuálne | 70A |
| Otvor na rezanie strechy | nie menšie ako 600 x 300 mm |

Hlavné výhody


Rozmery produktu a podrobnosti o balení
Kompletný balík kempingovej klimatizácie pre nákladné auto vrátane klimatizačnej jednotky, vodotesného tesnenia, diaľkového ovládania, upevňovacej konzoly, kabeláže a potrubí a príslušenstva.

Aplikácie

Iná klimatizácia značky JUKOOL

Profil spoločnosti


Balenie a doručenie

Populárne Tagy: kempingová klimatizácia, Čína, výrobcovia, továreň, prispôsobené, veľkoobchod, lacné, nízka cena, na predaj, na sklade, vyrobené v Číne
Tiež sa vám môže páčiť
Zaslať požiadavku

















