Mini Split AC pre nákladné autá
Predstavenie výrobku
Relevantné prieskumy ukazujú, že takmer polovica vodičov diaľkových nákladných vozidiel sa počas prepravy rozhodne stráviť noc vo svojich vozidlách.
Pretože tradičná klimatizácia pre nákladné vozidlá je poháňaná výkonom motora, ak sa použije pôvodná klimatizačná jednotka, nielenže spotrebuje veľa paliva, ale má aj súvisiace riziká, ako je znečistenie výfukovými plynmi, opotrebovanie motora a otrava vodiča oxidom uhoľnatým.
JUKOOL mini split ac pre nákladné autá je napájaný batériami, takže ho to neovplyvní ani pri dlhšom odstavení. nielenže dobre rieši vyššie uvedené bolestivé body, ale dokáže flexibilne upravovať teplotu a vlhkosť vzduchu v kabíne, čo je zároveň ekologické a pohodlné.

Vlastnosti a výhody produktu


Parametre produktu
| Meno Produktu | Mini Split AC pre nákladné autá |
| Značka | JUKOOL |
| Model č. | FT-TAC-PV01/02 |
| Napätie | DC 12V/24V |
| Moc | 750W/850W |
| Aktuálne | 70A/40A |
| Chladivo | R134a/600g |
| Chladiaca kapacita | 6000-9000BTU |
| Hmotnosť | 30 kg |
| Chladiaci priestor | Max. 6-8m² |
Rozmery a podrobnosti produktu




Aplikácie


Profil spoločnosti


Balenie a doprava
FAQ


Populárne Tagy: mini split AC pre nákladné autá, Čína, výrobcovia, továreň, prispôsobené, veľkoobchod, lacné, nízka cena, na predaj, na sklade, vyrobené v Číne
Tiež sa vám môže páčiť
Zaslať požiadavku



















